Zažijte náš apartmán Deluxe 80 m2

Prostorný apartmán o rozloze 80 m² s venkovní terasou slibuje dostatek prostoru pro náročné, neopakovatelný výhled na hory, blízkost lesa a ještě mnohem víc. Přijďte se přesvědčit osobně a zamilovat se do "svého nového domova". Vše v docházkové vzdálenosti do centra Bílé.


Apartmán DELUXE 80 m2 je dvoupatrový. V přízemí se nachází pobytová místnost s vybavenou kuchyní – varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice, myčka na nádobí, dále je zde jídelní stůl, pohovka u TV, samostatné WC. 

V horním patře jsou 2 oddělené ložnice, každá má vlastní dveře pro soukromí a klid. V každé ložnici je manželská postel, samostatné pevné lůžko a také vestavěná skříň se spoustou úložného prostoru. Celkem je v apartmánu 6 pevných postelí. Dále je zde koupelna s umyvadlem, WC a hydromasážním sprchovým panelem. 

Z apartmánu je přímý vstup na venkovní terasu u lesa s výhledem na lyžařské svahy. Klikněte na skvělého pomocníka v podobě videa. O apartmánu DELUXE 80 m2 jej natočila Sabina Vítková. Sabina je markeťačka, která se zabývá marketingem na sociálních sítích. Zároveň je CEO v Parek v marketingu. 

#sabinkavitkova

@parekvmarketinguCo říká Sabina o apartmánu Deluxe?

"Skvělé ubytko kousek od vleků Ski Bílá. Čistota. Skvělý design. Klid. Příroda. Vhodné pro děti. Jen doporučuji!"
Líbí se vám naše ubytování? Zarezervujte si vaši dovolenou v Beskydech na info@apartmanybila188.cz nebo na +420 724 616 652. Těšíme se na vás.

Vaše Apartmány Bílá 188