Co zažijete v létě

Jedete k nám poprvé? Zažijte čistý vzduch, nádhernou přírodu, projížďky na kole, turistiku, oblíbený dětský park, zvířecí obůrku a k tomu bonus - borůvky v okolních lesích. Turistické výpravy nebo soupeření o nejlepší houbařský úlovek vám navíc dobijí baterky.

Zahrada s atmosférou lesa

Zahrada je místem, kde se budete těšit ven a kde si dáte snídani na prosluněné terase. Během dne si užijete lehátka na slunění, piknik v trávě nebo badminton a volejbal pod kulisou stromů. Večer si můžete připít ve stínu vzrostlých smrků a zářivých hvězd na obloze.

Milujete grilování?

Grilování nebo opékání buřtů na otevřeném ohni k dovolené prostě patří. Pokud milujete chuť grilovaných dobrot, praskající oheň a linoucí se lahodnou vůni jídel připravených na grilu, pak vás určitě potěší náš venkovní zděný gril z přírodního kamene s posezením. 

Bílá, komu by se nelíbila

Vyjet lanovkou na vrch Zbojnická v Bílé se vyplatí už kvůli výhledům. Projděte se údolím Čurábky a Smradlavé nebo k Maxovu klauzu. Sjeďte dolů po koloběžkové trase nebo po bikerských singletrailech. A pokud s sebou máte děti, díky Pašerácké stezce se nudit rozhodně nebudete.

Co zažijete v Beskydech?

Záleží jen na Vás, kam se vydáte na výlet, kochat se krásami Beskyd… zda na bájnou horu Radhošť, vyhlídkovou Stezku Valašku na Pustevnách, Valašské muzeum v Rožnově pod Radhoštěm nebo na královnu Moravskoslezských Beskyd – Lysou horu.