Co zažijete v zimě

Už se vidíte, jak sjíždíte po sjezdovce dolů? Zažijte celý den na svahu ve vyhlášeném středisku zimních radovánek – v Bílé v Beskydech. Lyžařské možnosti areálu Ski Bílá naleznete 1 km od našich apartmánů. 

Zimní den u nás

Podlahové topení v apartmánu příjemně sálá, mokrá výbava se suší v lyžárně a vy pozorujete rolbu, zda správně připravuje manšestr na večerní lyžování. Pokud vše doplníte horkým drinkem, pak na pobyt u nás jen tak nezapomenete.

Krása zasněžených stromů

Užijte si panoramatické výhledy velkým oknem do zahrady. Zasněžená zahrada pod bílou peřinou je plná třpytivé poetiky a děti zde staví sněhuláky. Zima u nás nabízí neopakovatelnou podívanou, kterou nezprostředkuje žádné jiné roční období.

Vyhřáté pohodlí po lyžování

Po zimních radovánkách oceníte naši lyžárnu. Lyže, snb a běžky si večer uložíte v uzamykatelných skříňkách, lyžáky ve vysoušečích obuvi a ráno před lyžováním budou příjemně teplé. A pokud jste doma nestihli navoskovat lyže či běžky, můžete využít náš servisní stůl.

Bílá - hory plné zábavy

SKI areál Bílá disponuje širokou škálou sjezdovek od sportovní FIS červené po rodinné modré. Na severní sjezdovce Zbojnická je sedačková lanovka. Na protější straně údolí se nachází sjezdovka na jihu a dětská lyžařská škola.