Yoga Retreat Winter Slow Flow s Karolínou Kulasovou, 3. ročník, listopad 2022

V pořadí již třetí ročník Yoga Retreat Winter Slow Flow se uskutečnil s lektorkou Karolínou Kulasovou v zimním adventním období, a to přesně měsíc před Vánoci. A jak je již dobrým zvykem, je nám potěšením vám představit jógové video, které jsme během tohoto víkendu natočili.

Podívejte se na video a přeneste se s námi do atmosféry zimního zklidnění, ve kterém v pořadí třetí relaxační pobyt s jógou Yoga Retreat Winter Slow Flow v termínu od pátku 25. listopadu do neděle 27. listopadu 2022 proběhl.

První adventní víkend byl u nás ve znamení jógových lekcí zaměřených na zklidnění, relaxaci a příjemné protažení, opět vedený zkušenou lektorkou jógy Karolínou Kulasovou. Právě jóga je pro zimní období ideální, protože umí být klidná i pomalá. Během víkendu se uskutečnily 4 různorodé lekce jógy se zaměřením na dané téma přímo v apartmánech s výhledem do blízkého lesa:

  • Klidná mysl a Odpočaté tělo (pátek)
  • Otevřený hrudník a Silné paže (sobota)
  • Uvolněná bedra, kyčle a Flexibilní hamstringy (sobota)
  • Balanc v józe i v životě (neděle)

Mezi lekcemi jógy byl dostatek příležitostí odpočinout si a nabrat síly před blížícími se vánočními svátky, jednak při procházkách na čerstvém horském vzduchu a také během společných večerů. Zimní setkání s jógou si všichni zapsali do svých vzpomínek jako jedno z dalších krásných a nezapomenutelných společných víkendových setkání.

Fotoreportáž z tohoto třetího ročníku Yoga Retreat Winter Slow Flow si můžete prohlédnout níže:

A jak třetí ročník Yoga Retreat Winter Slow Flow zhodnotila Karolína ?

"Yoga Retreat Winter Slow Flow za námi.

Moc vám děkuji, holky! Doufám, že jste si pobyt užily minimálně stejně tak dobře jako já s vámi.
I když nám ten sníh úplně nevyšel, tak za to o dobré jídlo a pití jsme rozhodně neměly nouzi.

☺️Baví mě, jak je každý ten pobyt v něčem jiný, i když jsem se s některými z vás setkala již potřetí na stejném místě, za což jsem nesmírně vděčná.

Nechci být moc sentimentální, ale musím se přiznat, že při naší poslední lekci jsem byla trochu dojatá z celé této jógové cesty, která mě dovedla až sem, k našemu třetímu setkání na jógovém víkendu a to jen díky vám!

Namasté.

????

Karolína Kulasová, lektorka jógy

www.karolinakulasova.com

#yogaretreat #karolina_kulasova #yoga #yogapractice #yogaclass #yogainnature


Recenze od spokojené jogínky a  houslistky Markét Linhartové

"Víkendový Yoga Retreat.

Chtěla bych moc poděkovat @karolina_kulasova, za pobyt v krásných @apartmanybila188, který se krásně hodil k jógové praxi, relaxaci s výhledem do lesa, meditaci, procházce v dešti a celkově pročištění hlavy. Moc jsem si odpočinula a cítím se opravdu skvěle! Bylo fajn poznat i nové lidi a těším se, že se s některými jogínkami třeba potkám na dalším jógovém víkendu.

Namaste...!"

@marketlinhartova