Yoga Retreat V Harmonii s Karolínou Kulasovou, 1. ročník, prosinec 2021

V posledním měsíci loňského roku se uskutečnil první ročník Yoga Retreat V Harmonii s lektorkou Karolínou Kulasovou. Je nám potěšením vám představit jógové video, které jsme během tohoto víkendu natočili.Podívejte se na video a přeneste se s námi do atmosféry zrelaxovaní, klidné mysli a té nejlepší nálady, ve kterém úvodní Yoga Retreat V Harmonii v termínu od pátku 10do neděle 12. prosince 2021 proběhl.
Krásně nasněžilo! Stromy v lese pokryla bílá sněhová peřina. Lektorka Karolína si oblékla teplý svetr jako pohodlný jógový obleček a natočila jógové video pod širým nebem. Cvičením nejen posílila svou imunitu, ale především nám ukázala, v jakém příjemném prostředí okolní přírody se první ročník jógového pobytu odehrál. Pobytu se zúčastnilo 8 jogínek, které vytvořily skvělou partu a atmosféru. Jógový program byl náročný, ale inspirující. Všechny nabil novou energií a potěšil klidem, který zde načerpali. Všichni si krásný víkend patřičně užili a začali se těšit na další setkání. 

Fotoreportáž z tohoto prvního ročníku Yoga Retreat V Harmonii si můžete prohlédnout níže:


A jak první ročník Yoga Retreat V Harmonii zhodnotila Karolína ?

"Yoga Retreat V Harmonii je za námi a já Vám chci ještě jednou moc poděkovat, holky! Moc jsem si to s Vámi užila. Nebudu kecat, byla jsem neskutečně nervózní a pár dní před odjezdem jsem si říkala, jestli jsem si nevzala až moc velké sousto (teď už to můžu přiznat). Byl to pro mě zase obrovský krok ze své komfortní zóny a obrovská zodpovědnost hlavně za to, aby se Vám pobyt líbil a já ze sebe vydala to nejlepší. Jsem proto nesmírně ráda, že mám od Vás tak pozitivní ohlasy a podařilo se nám společně vytvořit příjemnou atmosféru a užít si společné chvíle na podložkách s hezkým ,,výhledem na jógu” (jsem taky ráda, že Vás bavily moje občasné přeřeky -) ).

Doufám, že jste příjemně unavené a podařilo se Vám na chvíli se zastavit a zrelaxovat. Bylo to náročné, 5 lekcí jógy během tří dnů, ale pevně věřím, že Vám tento pobyt dal to, co měl.????

Děkuji a budu se těšit na příště!"☺️

Karolína Kulasová, lektorka jógy


#yogaretreat

#karolina_kulasova


#yogaretreat #yoga #yogapractice #yogaclass #yogainnature