Yoga Retreat Spring Detox s Karolínou Kulasovou, 2. ročník, duben 2022

Jóga ovládla první dubnový víkend v našich apartmánech. Lektorka Karolína Kulasová pomáhala hostům jógového pobytu v průběhu celého víkendu obnovit duševní vyrovnanost po dlouhé zimě a nalézt rovnováhu pro nastupující jaro. My jsme přispěli pohodlným ubytováním s výhledem do beskydských lesů.


Podívejte se na video a přeneste se s námi do atmosféry očistného rituálu a jarního detoxu, ve kterém již v pořadí druhý relaxační pobyt s jógou Yoga Retreat Spring Detox v termínu od soboty 9do neděle 10. dubna 2022 proběhl.
S pojmem detoxikace si každý z nás nejčastěji spojuje jaro. Období po zimě, kdy cítíme velkou potřebu znovu nastartovat organismus. A právě k této detoxikaci těla a odstranění všechno nežádoucí, co se uvnitř nás nachází, jsme uspořádali detoxikační jarní pobyt s jógou. Ten se opět uskutečnil v plné režii zkušené lektorky jógy Karolíny Kulasové.

Během víkendu se uskutečnily 4 různorodé lekce jógy se zaměřením na dané téma, přímo v apartmánech a s kouzelným výhledem do přírody:

  • Heart & Hip Opening Yoga (sobota)
  • Yin yoga (sobota)
  • Wake up & Morning Stretch yoga (neděle)
  • Calm Mind & Meditation (neděle)

Volný čas mezi lekcemi účastnice využily na procházky do okolí a relax, protože v blízkosti našich apartmánů vedou turistické trasy ideální k objevování beskydské přírody.

Fotoreportáž z tohoto druhého ročníku Yoga Retreat Spring Detox si můžete prohlédnout níže:

A jak druhý ročník Yoga Retreat Spring Detox zhodnotila Karolína ?

"Yoga Retreat Spring Detox je za námi.

Pro tentokrát jsme se sešly v podstatně menším počtu než minule, ale i tak pevně věřím, že nám všem dal tento pobyt přesně to, co měl.

Děkuji za báječný víkend, holky.????

Jarní pobyt máme za sebou a já se budu moc těšit na Vás všechny, kdo se přidáte na příští jógový víkend, který chystám zase na zimu."

Karolína Kulasová, lektorka jógy


#yogaretreat

#karolina_kulasova

#yogaretreat #jogovypobyt #joga #bilabeskydy #bila #yogaclass #yogagirl