Úžasná cesta na hory z pohledu rodiny s dětmi

Jsme rádi za každého spokojeného návštěvníka našich apartmánů. Přečtěte si, jak pobyt u nás a výlety do okolí hodnotí rodina s dětmi.

"Vydali jsme se na hory s dětmi. Lákala nás zimní dovolená ⛷❄️⛄️ v zasněžené krajině. Při výběru ubytování jsme kladli důraz na pohodlí plně vybaveného apartmánu a baby friendly zařízení, abychom si dovolenou užili nejen my, ale i naše děti.. Objevili jsme krásné apartmány v Beskydech, v blízkosti sjezdovek a bylo rozhodnuto. Zabalili jsme sebe, děti, lyže, sáňky, boby a dovolená s dětmi může začít.

Přivítal nás designový apartmán, velmi prostorný pro nás i zábavu našich dětí....a to vše s výhledem na les a sjezdovku ⛷. Před příjezdem jsme si zamluvili vypůjčení dětské postýlky a dětské jídelní židličky. Při našem příjezdu bylo vše v apartmánu podle dohody připraveno.

Jako rodina s malými dětmi jsme ocenili dobře vybavenou kuchyň. Našli jsme zde vše potřebné.... rychlovarnou konvici, kuchyňské vybavení (talíře, skleničky, příbory, hrnce), lednici s mrazákem, mikrovlnku, troubu, myčku na nádobí ... a také tablety do myčky, utěrky a další nezbytnosti, které při každodenní přípravě jídel potřebujeme.

Další výhodou pro naše děti je umístění apartmánového domu přímo u lesa. Spolu s nimi si na zadní zahradě užíváme hrátky ve sněhu. Tady se člověk vrátí do dětských let."

"V Bílé v Beskydech si užíváme procházky přírodou, dopolední sáňkování a stavění sněhuláka ⛄️, odpolední koulovačku ❄️ nebo lyžování ⛷. Blízko apartmánů je dětský zimní park, velký rozlohou i vybavením. Zde naše dcera pod dohledem instruktora poprvé stála na lyžích. Na první lyžování ⛷ s dětmi se nezapomíná.  Další den jsme na procházce zašli do blízké zvířecí obůrky, kde jsme pozorovali jeleny, daňky, sika i muflony. Všude zvládneme dojít i s kočárkem, na obě místa jsme došli pěšky asi za 10 minut."

"Beskydy jsme si zamilovali. Dovolenou s dětmi jsme si velmi užili, ocenili jsme klid i okolní přírodu. Náš apartmán byl útulný a vybaven vším, co jsme potřebovali. Apartmány Bílá 188 jsou přátelské místo k rodinám a dětem. Je to krásné místo pro zimní dovolenou, které můžeme všem doporučit.

Pobyt v apartmánech rozhodně doporučujeme." - Aneta S.

#splnenysensk