Svůj beskydský zážitek s námi sdílely dvě mladé rodiny

Na vašem zážitku nám záleží! Dvě mladé rodiny spolu vyrazily na dovolenou, dopřály si pořádnou porci letních zážitků a podělily se s námi o své postřehy, které velmi rádi zveřejníme ;)

" S přáteli jsme zatoužili na chvíli uniknout z rušného života ve městě a naplánovali jsme si několikadenní letní dovolenou v Beskydech. Součástí naší společné cesty byl následující plán - strávit několik dnů aktivně v přírodě procházkami po okolí a užít si blahodárný vliv přírody na naše zdraví.

Co jsme si naplánovali, to jsme nakonec také uskutečnili. Konečně jsme se mohli zase spolu potkat. ;)  Dovolenou jsme si rezervovali v Apartmánech Bílá 188. Líbila se nám jejich zadní louka u lesa s venkovním posezením. Už jsme se těšili na společné chvíle strávené na této zahradě. 

Během procházek beskydskými lesy, plnými modrých borůvek, jsme postupně navštěvovali známá místa v okolí Bílé v Beskydech - obůrku s divokou zvěří a dále sirný minerální pramen Smradlava v blízkosti potoka Velký Smradlavý.

Turistiku na vrchol Bobek (871 m) jsme si náramně užili. Toto místo přímo na česko-slovenské hranici nabízí nádherné panoramatické výhledy na centrální Beskydy, Javorníky a Malou Fatru.

Naše další procházka vedla k dřevěné zvoničce sv. Martina na Javořině. Zvonice stojí přímo u křižovatky turistické trasy a cyklotrasy na rozlehlé pasece a jedná se vlastně o kryté posezení se zvonem, na který si můžeme sami zazvonit. Cesta od zvoničky dále pokračuje do Starých Hamer a je vyzdobená pestrými obrázky Obrázkové cesty Javořina.

Na závěr nám dovolte pár obrázků, jak pestrá a bohatá je fauna a flóra v CHKO Beskydy. Možná i tato voňavá příroda měla povzbuzující vliv na náš pobyt, který jsme si všichni  náramně užili. "

"Letní dovolená s přáteli se velmi vydařila. Užili jsme si nejen pestrý program, ale i kamarádské posezení, "vegetění" na zahradě u apartmánového domu, blažený klid a v neposlední řadě množství turistických výprav v Beskydech. Díky spoustě úžasných společných chvil a legrace se prohloubilo naše vzájemné přátelství.

A protože je to podle nás ideální ubytování na léto v Beskydech, plánujeme se sem brzy vrátit. Vezmeme s sebou naše rodiče, překvapíme je dárkovým poukazem na pobyt v apartmánech a rádi jim toto místo také ukážeme. 

Rozhodně jsme zde nebyli naposledy, vřele všem doporučujeme!" - Nikola S.

#nikolasmejkal

Rezervujte si ubytování v našich apartmánech a přijeďte s přáteli strávit pobyt do Beskyd. Těšíme se na Vás ;)