"Skvělý pobyt pro zamilované," nadšeně říkají naši hosté

Pokud jste mladý pár a hledáte „pobyt pro zamilované“, přišli jste na správné místo. Jak taková romantická dovolená mladé zamilované dvojice v našich apartmánech může vypadat, zjistíte v této recenzi. Přečíst více »

"Tuto letní romanci jsme neplánovali. Zavolala nám kamarádka a rozhodli jsme se okamžitě. Byl červen, před námi volný víkend a strávit ho spolu v Beskydech znělo jako ideální plán.  Jak se říká, nejlepší akce jsou ty neplánované a náš pobyt v Apartmánech Bílá 188 rozhodně k těm nejlepším patřil ;)


Sbalili jsme vše potřebné a nového dne se nemohl ani jeden z nás dočkat. Vyrazili jsme vstříc dobrodružství. Ubytování v apartmánovém domě bylo pro nás milým překvapením. ♥ Vřele doporučujeme právě apartmán Deluxe s velkou obytnou místností, kuchyňským koutem, jídelnou v přízemí a ložnicemi v horním patře. Chic interiér plný zemitých barev a přírodních materiálů. Výborná lokalita hned u lesa obklopená příjemnou kulisou vzrostlých stromů a zpěvu ptáků.


I na horách si můžete připravit a užít gastronomický zážitek, stejně jako my - křupavou čerstvou svačinku v podobě domácích francouzských croissantů z Croissant House Ostrava, které milujeme. Pokračování v podobě italské kuchyně - lehké chutné špagety se svěžím bílým vínem. Pohoda u televize a hodně lásky.

#croissant_house_ostrava

Náš gastronomický zážitek měl pokračování i ráno. Snídaně se zeleným výhledem a ranní vůní lesů kolem… to i to vajíčko chutná úplně jinak." "Dopřáli jsme své lásce pobyt plný romantiky a sdílených okamžiků opravdového štěstí. Zahodili jsme starosti všedního dne za hlavu, užili si přírodu a odpočinuli si od ruchu města. Bylo to moc fajn❤️ příště jedeme zase." - Valerie T.

#valie17Pro pobyt plný prožitků si můžete vytvořit on-line rezervaci - odesláním poptávkového formuláře na naší webové stránce. Systém nabízí aktuálně dostupné kapacity apartmánů.