Představujeme náš menší apartmán Premium

Nechte každodenní shon a ruch za sebou a přijeďte si odpočinout do Beskyd. V malebné vesničce Bílá, uprostřed přírody, najdete dokonalý odpočinek v Apartmánech Bílá 188. Každý ze tří apartmánů má stejný styl a je vybaven s maximální péčí a smyslem pro detail. Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Podívejte se na videa, díky kterým můžete zavítat přímo k nám.
Tohle je náš apartmán Premium 37 m². V kuchyni najdete vše potřebné, od hrnce po hrnečky. Troubu, lednici, mikrovlnku, myčku… tipy na výlety, TV s Netflixem (musíte zadat vaše přihlašovací údaje). Budete se tady cítit jako doma! 
Náš apartmán Premium 37 m² má ještě pokračování! Ložnice, koupelna. Ručníky jsou ve skříňce ;) Apartmán je vhodný pro pobyt dvou nebo tří dospělých osob, případně pro pobyt rodin s malými dětmi, protože je možné využití rozkládací pohovky jako přistýlky. Apartmán je dostatečně prostorný pro umístění dětské postýlky.
Takhle se vám bude u nás vstávat! Rovnou s výhledem do zeleně a na beskydské kopce! A čistý horský vzduch vám poslouží k dokonalé relaxaci ;)Jak se vám líbí naše ubytování? Neváhejte a přijeďte si náš apartmán prohlédnout na vlastní oči! Těšíme se, že budeme moci být součástí vašeho beskydského zážitku.


Objednejte si ubytování v apartmánech na info@apartmanybila188.cz nebo na +420 724 616 652 a přijeďte si užít Beskydy.


Vaše Apartmány Bílá 188