Přečtěte si, jak naši hosté hodnotí svůj pobyt

Velice si vážíme našich hostů a jejich spokojenost je pro nás naprostou prioritou. Zpětná vazba je pro nás cennou inspirací, abychom mohli přinášet ještě větší zážitek z pobytu. Děkujeme za každou osobní zkušenost ;) Přečtěte si, jak pobyt u nás hodnotí mladá rodina.

"Jezdíme do Beskyd pravidelně. Tentokrát jsme si rezervovali nový apartmán, který nás doslova okouzlil. Výběrem ubytování jsme strávili poměrně dost času, prohlíželi jsme fotky a pročítali recenze. U Apartmánů Bílá 188 vše vypadalo podle našich přestav, proto jsme se rozhodli tyto nové apartmány vyzkoušet. Na pobyt jsme vyrazili v červnu, protože naše zlatíčko Katarínka ještě nechodí do školky, takže si můžeme dovolit cestu ještě před hlavní sezónou. 

Ubytovaní jsme byli v apartmánu Superior 80 m2, který má přes velké, francouzské okno nádherný výhled na zadní zahradu u lesa. Ubytování bylo pro naši tříčlennou rodinu víc než štědré a měli jsme dostatek místa i soukromí. V přízemí jsme trávili většinu času, protože se zde nachází kuchyň, jídelní stůl a pohovka u TV. Po schodišti jsme se dostali do horního patra s ložnicemi a koupelnou."

"Přes den jsme vždy vyráželi na výlet do Beskyd a Valašska - do blízké zvířecí obůrky, do dětského letního parku na Bílé, na Pustevny, kde jsme pěšky došli až k soše pohanského boha Slovanů Radegasta. Jeden den jsme se se s Katarínkou vydali za dobrodružstvím do Safari v Zoo Ostrava a projeli se vláčkem Safari expres kolem výběhů žiraf a dalších kopytníků.

Večery jsme trávili na zadní zahradě u apartmánů - relaxací na lehátku, "chytáním ryb", grilováním nebo opékáním párků - prostě pohodička. Skvělé je, že ze zadní zahrady je to jen deset kroků do lesa. Dcerka tady byla maximálně spokojená (a my také ;) Vše bylo na jedničku."


"Apartmány Bílá 188 jsou naprosto dokonalé místo pro rodinnou dovolenou. Věřím, že si tady každá rodina najde to své, užije si, zasportuje, ale i odpočine. Odtud budou odjíždět spokojeni malí i velcí."


Katarínka je nadšená, pobyt v Apartmánech Bílá 188 rozhodně pro rodiny s dětmi doporučujeme!." - Veronika O.


#OtrisalovaVeronika