Místo, kde se setkává pohodlí s okouzlujícím zákoutím beskydské přírody

Nechte se okouzlit procházkou kolem našich apartmánů. ​​​​​​​Probouzet Vás budou ptáci, energii dodají výšlapy do okolí nebo posezení s kávou na sluníčku a večer budete relaxovat pod hvězdami, které lépe spatříte díky blízké oblasti tmavé oblohy. Není nic úchvatnějšího než okouzlující, přitažlivá a krásná, rozmanitá a čarovná příroda.

Prohlédněte si video a vydejte se kolem našich apartmánů


Jak to u nás vypadá?

Uprostřed poklidné přírody, s oblíbeným odpočinkovým místem pro grilování s jezírkem a kouzlem zadní zahrady s kulisou majestátních stromů. Užijte si dovolenou v místě, které nabízí komfort a pohodlí, čerstvé ovzduší a divokou přírodu všude kolem nás. Zamilujete si to tady…


Pár slov o našem okolí

Bílá v Beskydech je malebná vesnička s klasickými dřevěnými stavbami, v údolí řeky Bílá Ostravice, v nadmořské výšce 546 m n. m. Je semknutá dvěma protilehlými zalesněnými svahy - vrchem Zbojnická (774 m) z jedné strany a Javořinou (832 m) ze strany druhé.


Je součástí Chráněné krajinné oblasti Beskydy a je ideálním místem pro toulky panenskou přírodou. V Resortu Bílá si na své přijdou rodiny s dětmi, turisté, cyklisté i milovníci zimních sportů. Bílá je díky své poloze velmi oblíbeným výchozím místem za turistickými a výletními cíli Beskyd a Valašska.


Apartmány Bílá 188

Máte zájem objednat ubytování?
Kontaktujte nás, prosím, pro cenovou nabídku pro váš pobyt, nebo si rovnou vytvořte rezervaci.

info@apartmanybila188.cz
+420 724 616 652

Rezervace