Místo jako stvořené pro romantický pobyt

Moc nás těší, pokud a kdykoli jsou naši hosté spokojení. Romantický pobyt ve dvou u nás v apartmánech strávil mladý zamilovaný pár a podělil se s námi o své fotografie i zážitky..... a jsou "cool"!

"Dopřáli jsme si trochu soukromí a vyrazili na romantický pobyt pro dva do Beskyd♥ Chtěli jsme mít čas jen pro sebe a poznat nová místa. Romantiku na horách spojenou s relaxací a krásnými procházkami po okolí jsme si rezervovali v Apartmánech Bílá 188, konkrétně v apartmánu Premium 37 m2, a byla to ta nejlepší volba ;) 

Před odjezdem jsme si nakoupili dostatek jídla, abychom na horách nestrádali. V apartmánu nás překvapilo vybavení kuchyně, kromě kvalitních spotřebičů zde byl dostatek nádobí k servírování (talíře, příbory, misky aj.).

Pro perfektní ráno jsme si dopřávali snídaně do postele. ♥ Strávili jsme společný čas přípravou a udělali si zkrátka ráno o trochu hezčí, že se nám ani nechtělo vystrčit paty z postele.. Kéž bychom si takto dlouhá a pomalá rána užívali častěji. Zároveň jsme si vychutnávali ničím nerušené panoramatické výhledy do zahrady a kouzlo okolní přírody v jednom.

Během dne jsme si užívali pěší výlety po okolí. Prošli jsme se kolem arcibiskupského zámečku na Bílé k obůrce se zvěří a zašli se podívat k sirnému pramenu Smradlavá. Bílá v Beskydech je to opravdu výborné místo na procházky přírodou. Místní lesy jako oáza klidu a čistého vzduchu nám úžasně dobily baterky.

Pobyt byl od rána do večerních hodin nabitý odpočinkem i zážitky. Na večeři jsme si opět připravovali vlastní dobroty, a vychutnávali si romantickou večeři ve dvou. Inspiraci najdete na naší fotce, ne nadarmo se totiž říká, že láska prochází žaludkem. "


"Z fotografií i recenzí jsme už tušili, že toto místo bude ideální pro únik od civilizace. Vše se potvrdilo po našem příjezdu, a ve dvou si užili nerušený víkend plný příjemných prožitků.

Romantický pobyt si čas od času zaslouží každý pár. Jak jsme zjistili na místě, apartmány vystavují dárkové poukázky na pobyt. Překvapte svého milovaného partnera, darujte mu poukaz jako dárek a užijte si společné chvíle v Beskydech.

V Apartmánech Bílá 188 bylo vše perfektní, chtělo by to akorát delší pobyt. :-)" - Beata V.

#beata_vanek

Obdarujte svou drahou polovičku nebo své blízké originálním dárkem v podobě pobytu u nás. Ozvěte se nám a my Vám připravíme Dárkový poukaz na pobyt v našich apartmánech.