Letní pohoda s Upraženo

Představte si letní pobyt na horách uprostřed přírody s malebnými výhledy do beskydské krajiny. Všude je ticho a klid. Obklopuje vás vůně lesa, zurčení potůčku, zpívající ptáci a poletující motýli. Přijeďte si užít takovou pohodu, posezení u venkovního grilu, piknik, lenošení na zadní zahradě a mnoho zážitků. Zní to dobře, že?


Léto je tady – je čas na piknik

Dopřejte si lenošení v trávě na zadní zahradě našich apartmánů. Vezměte si něco na zub, oblíbenou kávu, knihu a deku a udělejte si piknik v krásné přírodě u nás. Počasí se sluníčkem nad hlavou k tomu přímo vybízí.


Posezení u grilu 

Vychutnejte si letní pohodu u venkovního grilu. V teplém dni se osvěžte šálkem kávy a dobrou buchtou. A pak vyrazte na procházku nebo túru do okolních Beskyd.


Místo pro odpočinek

Dovedete si představit příjemnější program na letní den než odpočívat, sedět venku a pozorovat přírodu? Prožijte tento neobyčejný zážitek přímo na naší zahradě u lesa. Podívejte se, jakými výhledy na beskydskou krajinu se mohou kochat hosté našich apartmánů. 

Načerpali jste trochu letní inspirace v naší fotoreportáži? Přijeďte si k nám užít podobně pohodovou letní dovolenou. Rezervaci ubytování můžete provést na našem webu Rezervace Apartmány Bílá 188.

Děkujeme pražírně Upraženo, že nás navštívila a doufáme, že se vám ochutnávka z focení líbí. My máme jasno, do kávy z Upraženo jsme se zamilovali ;) 


Pár slov o Upraženo 

"Jsme pražírna výběrové kávy s beskydským srdcem. Jsme parta mladých lidí, kteří milují kávu. Rádi experimentujeme a zkoušíme nové věci, díky tomu také vznikla naše vlastní pražená káva s beskydským srdcem.

☕Pražíme několikrát týdně, aby se k vám vždy dostala ta nejčerstvější káva.
☕Kávová zrna pečlivě vybíráme, aby splňovala přísná mezinárodní kritéria kvality. 
☕Kávu ručně zabalíme a odesíláme co nejdříve, abyste se mohli těšit nad šálkem dobré kávy. 
☕V znovu uzavíratelném sáčku vám káva vydrží dlouho čerstvá i doma. "

Tým Upraženo.cz


Pro ochutnávku světové kávy s beskydským srdcem doporučujeme navštívit kávový e-shop Upraženo . Teď už jen zbývá pustit se do pohodlného nakupování z pohodlí vašeho domova. Vyzkoušíte?