Krása beskydské přírody pohledem z dronu

Je nám potěšením vám představit nová videa z ptačí perspektivy, která jsme natočili v malebném okolí našich apartmánů. Blízká příroda Moravskoslezských Beskyd je plná lesního bohatství, tajemných lesních zákoutí i skryté krásy detailů. Věříme, že vám pohledy na neporušenou přírodu zpříjemní váš den.K lesu zády, kousek od sjezdovek, turistických tras… v klidu u nás zaparkujete, můžete si opéct buřty nebo ugrilovat nějakou dobrotu. Dřevo i grilovací příslušenství najdete v lyžárně:) ale buřty si dovezte! 

Projděte se po zadní zahradě, na kraji lesa, s jejíž “tvorbou” nám pomohla sama příroda. A protože je také celé okolí obklopené hustými tajemnými lesy, staly se pro nás tou nejlepší inspirací.
Pevně věříme, že vás tyto záběry potěší stejně jako nás. Pokud vám místní krajina natolik učarovala, že byste daná místa rádi navštívili, rezervujte si u nás ubytování a zažijte pravou horskou atmosféru v samém centru Beskyd. Budeme se na vás těšit.


Objednejte si ubytování v apartmánech na info@apartmanybila188.cz nebo na +420 724 616 652 a přijeďte si užít Beskydy.


Příběh naší klientky na závěr

Nedávno nás překvapila jedna klientka svým příběhem:

„Když jsem u vás relaxovala na zadní zahradě a přede mnou se otevřel nádherný výhled na okolní lesy a protilehlé zalesněné kopce, byla jsem velmi dojatá a slzy se mi draly do očí. Uvědomila jsem si, že bychom měli více bojovat o zachování krásné přírody i pro další generace.“


Každý pobyt má svůj příběh. Rádi budeme pomáhat psát právě ten váš.

Vaše Apartmány Bílá 188