Aktivní dovolenou s dětmi doporučují naši spokojení zákazníci

Letní dovolenou na horách milují dospělí i děti. Oblíbeným cílem pro rodiny s dětmi je Bílá v Beskydech, která nabízí nekonečné možnosti rodinné zábavy. Zkušenosti a inspiraci pro rodiny s dětmi si přečtěte v referenci našich apartmánů.

"Letos jsme Apartmány Bílá 188 navštívili již potřetí a určitě ne naposled! Tyto apartmány jsme objevili, když jsme hledali vhodné ubytování na aktivní dovolenou s dětmi. Protože se nám zde moc líbilo, vracíme se do Apartmánů Bílá 188 už skoro jako domů. 

Apartmánový dům je v krásném prostředí v klidné oblasti se spoustou lesů a s možností výletů. U apartmánů je obrovská zahrada, situovaná u lesa. To je velké plus, protože v létě trávíme hodně času venku právě na této zahradě. Naše děti milují bílanskou promenádu kolem řeky Ostravice s řadou dětských prolézaček a houpaček a také pohodovou procházku kolem loveckého zámečku do zvířecí obůrky.

Kousek od apartmánového domu je Dětský letní park Na Bílé, který nabízí velké množství zábavných aktivit. Je zde lanový park, letní tubingová dráha, trampolíny, obří pískoviště, šlapací autíčka, vodní svět, mini zoo, dětská lezecká stěna, skákací hrad, aquazorbing, bazén s lodičkami, minigolf, houpací sítě aj. V areálu dětského letního parku jsme strávili příjemné dny hezky na vzduchu a v plném pohybu ;) Díky kartě Beskydy Valašsko Card, kterou jsme v apartmánech obdrželi, jsme měli vstupné do dětského parku výhodnější.

Jeden z hezkých dnů jsme prožili výletem na Zbojnickou horu. Nahoru jsme vyjeli lanovkou, která je o prázdninách v provozu a shora si užili krásný výhled po celém kraji. Od horní stanice lanovky jsme dolů sešli po Medvědí stezce, naše děti odpovídaly na otázky o medvědech a moc je to bavilo.

Na další výlet jsme se zajeli podívat do skanzenu v Rožnově pod Radhoštěm – do Valašského muzea v přírodě. Navštívili jsme jeho dvě expozice - Dřevěné městečko a Valašskou  dědinu. Prošli jsme staré domy, prohlédli si tehdejší zařízení a podívali se i do dřevěného kostela. Během prohlídky jsme se setkali s řadou domácích zvířat i stádem ovcí, což se nám velmi líbilo ;)"

"Cestování s dětmi do Beskyd si vždy užijeme. Připomeneme si a navštívíme známá místa, na která se opětovně těšíme. Je to opravdu nádherná dovolená, kterou jen a jen doporučujeme. Pokud chcete také prožít nezapomenutelnou dovolenou s dětmi na horách, pak Bílá v Beskydech je k tomu přímo stvořená!" - Zuzana T.

#zuzitesner

Rezervujte si ubytování v našich apartmánech a prožijte podobnou dovolenou s dětmi u nás v Bílé v Beskydech. Těšíme se na Vás ;)