Luxusní pobyt
v beskydské přírodě

Vítejte u nás

Daleko od lidí, blízko přírody a obklopeni luxusem. To vše a ještě mnohem víc zažijete právě u nás. Příroda, čistý horský vzduch, krásné lesy, kam se podíváte. A nádherné ticho. Užijte si ho všemi smysly a ponořte se do světa přírody. Těšíme se na Vás v Apartmánech Bílá 188.

Kde se ubytujete

Chceme, abyste si na dovolené odpočinuli od všedního shonu a měli k tomu vše potřebné. Ubytujte se v prostorných mezonetových apartmánech nebo v apartmánu o menším rozměru. Užijte si originální vybavení apartmánů z přírodního dřeva sladěné do jednotného celku.

Co zažijete v létě

Jste vášniví turisté a chcete poznat malebnou krajinu Moravskoslezských Beskyd? Jste rodina s dětmi a láká vás zábava na horách? To vše v kombinaci s rozlehlou zahradou u lesa a venkovním grilem snadno způsobí, že si tohle místo zamilujete.

Co zažijete v zimě

Zima u nás nabízí tolik možností, jak si ji pohodově užít: na zasněžených sjezdovkách, v běžecké stopě, při sáňkování nebo při procházkách v zimní krajině. Přijeďte k nám a užijte si zasněžené beskydské vrcholky podle vašich představ.

Reálné recenze hostů

Vaši spokojenost klademe na první místo. Přečtěte si, jak byli z pobytu u nás nadšení ostatní hosté.